699-606-351

Wynajem z wykupem dla osób fizycznych

 

 

 

 

 

 

Wynajem z wykupem dla osób fizycznych

 

Krótkoterminowy, tani wynajem aut to świetne rozwiązanie, kiedy potrzebujesz samochodu na kilka dni. Ale czy równie funkcjonalny jest wynajem długoterminowy? Czy warto skorzystać z opcji wykupu pojazdu? Sprawdzamy. 

 

 

W tym artykule:

Wynajem długoterminowy - co to jest?

Zalety wynajmu z wykupem

Kto może wynająć auto z wykupem?

Wynajem z wykupem Białystok

 

Auto z wypożyczalni przydaje się częściej, niż możnaby przypuszczać: pojazdy wynajmujemy, jako samochody zastępcze, gdy prywatne są serwisowane albo na weekendowe wycieczki. Są również tacy kierowcy, którzy własnego auta nie posiadają w ogóle, a kiedy potrzebują mobilności - pożyczają samochód na parę dni. I bardzo sobie chwalą takie rozwiązanie, bo wynajem auta zawsze wychodzi taniej, niż jego zakup i roczne utrzymanie. Dowiedz się, czy tak samo jest przy wynajmie z wykupem pojazdu?

 

 

Wynajem długoterminowy - co to jest?

 

Zacznijmy od podstaw, czyli definicji długoterminowego wynajmu auta. Polega on na wypożyczeniu pojazdu na kilka lub częściej kilkadziesiąt miesięcy. Okres ten określony jest szczegółowo w warunkach umowy. W czasie jego trwania klient może praktycznie dowolnie korzystać z samochodu pod warunkiem regularnego opłacania miesięcznej opłaty za wynajem. Koszty ustalane są w dniu podpisania umowy i pozostają niezmienne przez cały okres jej trwania. W tym czasie samochód pozostaje własnością wypożyczalni i właśnie z tego faktu wynikają realne korzyści dla klienta.

 

 

Zalety wynajmu z wykupem

 

Długoterminowy wynajem pojazdu oferuje wiele zalet. Związane są one przede wszystkim z faktem, że utrzymanie pojazdu przez cały czas leży po stronie wypożyczalni aut. Dlatego klient nie musi już martwić się o:

- wybór i opłatę polisy OC i AC,

- przeglądy rejestracyjne i serwisowe,

- zakup, przechowywanie i wymianę opon sezonowych,

- bieżące naprawy pojazdu,

- utratę wartości rynkowej auta.

 

Rozszerzeniem klasycznego wariantu wynajmu na dłużej jest opcja wykupu pojazdu po zakończeniu okresu obowiązywania umowy. W praktyce wykup realizowany jest niejako samoistnie: kiedy klient opłaci ostatnią ratę za wynajem, automatycznie staje się właścicielem pojazdu. W każdej chwili bez żadnych konsekwencji może zrezygnować z kontynuowania umowy na następny miesiąc lub opcji wykupu samochodu.

 

 

Kto może wynająć auto z wykupem?

 

Jeszcze do niedawna długoterminowy wynajem pojazdów był domeną firm. Za jego pomocą budowały one flotę pojazdów, ponieważ stanowi on korzystną alternatywę dla klasycznego leasingu. Jednakże auto na dłużej wynająć może również osoba fizyczna, która nie prowadzi działalności gospodarczej.

 

Osoba prywatna otrzyma praktycznie takie same warunki wynajmu, jak firma, a miesięczne raty będą również rozliczane w formie faktury. Ale w przeciwieństwie do przedsiębiorcy, osoba fizyczna nie będzie musiała ich rozliczać, czyli korzystać z usług biura rachunkowego Białystok jest miastem, w którym można wynająć auto z wykupem na atrakcyjnych warunkach.

 

 

Wynajem z wykupem Białystok

 

Aby wynająć auto z możliwością jego wykupu po zakończeniu umowy, najlepiej skorzystać z wyszukiwarki. W prostym formularzu zaznaczamy interesujące nas parametry pojazdu i błyskawicznie otrzymujemy listę spersonalizowanych wyników. Co ważne, wszystkie auta pochodzą z wyłącznie z polskich salonów i są regularnie serwisowane przez profesjonalnego mechanika, dlatego tak chętnie są wykupywane po zakończeniu okresu najmu.

 

 

Korzystając z wynajmu z wykupem Białystok możesz za niską miesięczną opłatę jeździć zadbanym autem. Po zapłaceniu ostatniej raty, samochód stanie się Twoją własnością bez żadnych dodatkowych opłat. W każdej chwili możesz nawet zrezygnować z kontynuacji umowy np. po to, aby wynająć z wykupem nowszy samochód. Sprawdź szczegóły oferty. 

 

 

 

 

Menu