699-606-351

Blog

Szukaj wpisu

Czy warto wykupić wynajmowany samochód?

 

 

wypożyczanie auta

 

 

 

Czy warto wykupić wynajmowany samochód?

Kierowcy, którzy korzystają z wynajmu długoterminowego, polecają zakup wypożyczonego samochodu. Teraz jest to możliwe, dzięki ofercie firmy z Białegostoku. Sprawdź, co zyskasz wybierając wynajem z wykupem?

 

W tym artykule:

Co to jest wynajem z wykupem?

Korzyści z wykupu auta

Jaka firma oferuje wynajem z wykupem?

Jak wygląda procedura wykupu auta?

 

 

Wynajem długoterminowy w sprawdzonej wypożyczalni aut w Białymstoku zapewnia multum korzyści również dla osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej. W ten sposób za niewielkie pieniądze można dysponować atrakcyjnym pojazdem nawet przez kilkanaście miesięcy. Dowiedz się, jak zrealizować wykup auta z wypożyczalni i dlaczego się to opłaca?

 

 

 

Co to jest wynajem z wykupem?

Wynajem z wykupem jest nowoczesną i wygodną formą finansowania zakupu pojazdów w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Przypomina ona wynajem długoterminowy, jednakże po zakończeniu umowy najmu i zapłaceniu ostatniej raty, najemca staje się automatycznie właścicielem pojazdu. Co ciekawe, z wynajmu z wykupem można zrezygnować w każdej chwili bez żadnych konsekwencji, jest to zatem oferta bez zobowiązań. 

 

 

 

Korzyści z wykupu auta

Dlaczego w ogóle opłaca się wykupić wynajmowane auto? Przede wszystkim dlatego, że znamy jego historię, ponieważ sami ją tworzyliśmy. Auto z wypożyczalni ma udokumentowany przebieg i sprawdzony przebieg. Przez cały okres trwania umowy najmu, wypożyczalnia serwisuje je w dobrym warsztacie w Białymstoku, dzięki czemu pojazd jest w idealnym stanie technicznym.

 

Takie auto wypożyczamy nawet na kilkanaście miesięcy, w czasie których nadal jest ono profesjonalnie serwisowane, a wszystkie przeglądy i wymiany oleju czy filtrów wykonywane są na czas. Wiemy również, w jaki sposób auto było użytkowane, co jest dodatkowym atutem nawet podczas ewentualnej odsprzedaży. Jeżeli poważnie myślimy o wypożyczeniu samochodu na dłuższy czas i lubimy sprawdzone rozwiązania, lepiej zdecydować się na wynajem długoterminowy z możliwością wykupu auta.  

 

 

 

Jaka firma oferuje wynajem z wykupem?

Opcję taką oferuje firma z Białegostoku, której pełna oferta wypożyczanych aut zadowoli każdego kierowcę. Za pomocą formularza na stronie internetowej można zarezerwować pojazd, który nas interesuje. Do wynajęcia długoterminowego z wykupem dostępne są:

- auta miejskie,

- większe hatchbacki,

- duże sedany i przestronne kombi.

 

Na stronie https://wynajemzwykupem.com.pl/oferta/ można poznać wszystkie szczegóły, w tym przebieg oraz cenę wypożyczenia samochodu. Dostępny jest również wygody Kalkulator rat, dzięki któremu szczegółową ofertę wynajmu z wykupem otrzymamy bezpośrednio na maila. Można także zapisać się do newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych autach do wypożyczenia.

 

 

 

Jak wygląda procedura wykupu auta?

Procedura wynajmu z wykupem rozpoczyna się od wyboru pojazdu przez klienta. Po zaakceptowaniu kosztów wypożyczenia, wystarczy prawo jazdy i drugi dokument tożsamości do zawarcia umowy. Następnie należy uregulować opłatę początkową i można już wyjechać autem z wypożyczalni.

 

W każdej chwili bez żadnych konsekwencji i dodatkowych kosztów można zrezygnować z wynajmu z wykupem. Z oferty tej mogą skorzystać również osoby z komornikiem, ponieważ firma nie sprawdza zdolności kredytowej, ani nie weryfikuje najemcy w BIKu, czy innych instytucjach tego typu. Wynajem z wykupem może więc wybrać każdy i cieszyć się atrakcyjnym samochodem z niską ratą miesięcznego wypożyczenia, które dodatkowo można mieć na własność za niewielkie pieniądze.

Komentarze
  Dodaj komentarz

  Komentarz przez Ciebie dodany zostanie opublikowany niezwłocznie po zaakceptowaniu przez Redaktora. Twój adres email nie zostanie opublikowany

  * - pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

  Musisz potwierdzić że nie jesteś robotem

  Błąd podczas zapisu komentarza

  Dziękujemy za przesłanie komentarza

  Wróć do bloga

  }

  Menu