699-606-351

O firmie

Stworzyliśmy nowoczesną formę wynajmu pojazdów: wynajem długoterminowy z wykupem. Dzięki temu możesz w prosty sposób stać się posiadaczem świetnie wyposażonego auta z gwarantowanym przebiegiem i udokumentowaną historią.

 

Długoterminowy wynajem z wykupem to przede wszystkim niskie koszty początkowe oraz uproszczona procedura posiadania nowoczesnych aut. W ten sposób możesz również stać się właścicielem wybranego samochodu. Sprawdź naszą prostą procedurę wykupu:

 

- wybierz auto,

- podpisz umowę i ureguluj opłatę początkową,

- przez cały okres trwania umowy płać w terminie za wynajem auta.

 

Kiedy spłacisz ostatnią ratę, auto stanie się Twoja własnością bez żadnych dodatkowych opłat. Z naszego wynajmu z wykupem możesz zrezygnować w każdej chwili. Po prostu zwróć nam pojazd przed rozpoczęciem kolejnego miesiąca.

 

Do zawarcia umowy potrzebujesz tylko dowód osobisty oraz prawo jazdy lub osobę z uprawnieniami która wyjedzie od nas z placu. Nie wymagamy żadnych zaświadczeń o zarobkach, ani posiadania zdolności kredytowej. Nie sprawdzamy naszych klientów w BIK-u, ani w innych bazach kredytobiorców. Wypożyczymy Ci z auto z wykupem nawet wtedy, gdy masz komornika za długi.

 

Nasze pojazdy dostępne są od ręki. Z placu wyjeżdżasz od razu po podpisaniu umowy i uregulowaniu opłaty początkowej. Oferujemy samochody poleasingowe  z udokumentowanym przebiegiem obsługiwane wyłącznie w renomowanych serwisach. Wykonujemy w nich pełny serwis:

- olejowy,

- zawieszenia,

- hamulców,

- sprzęgła.

Wszystkie samochody są bezpieczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Menu