699-606-351

Wynajem z wykupem - na czym polega?

 

Oferowany przez naszą firmę wynajem długoterminowy samochodu z możliwością jego wykupu to forma finansowania, z której każdego roku korzysta coraz więcej przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych.

 

Wynajem samochodu z możliwością wykupu to rozwiązanie, które powinno zainteresować osoby, którym zależy na nowym samochodzie, jednak z jakichś powodów nie chcą brać auta w leasing, brać na nie kredyt lub kupować go za gotówkę. To także opcja, z której bardzo często korzystają przedsiębiorcy, przede wszystkim ze względu na jej elastyczność.

 

Wynajem długoterminowy z wykupem

 

Naszym Klientom proponujemy wynajem samochodu na określony okres z możliwością jego wykupu na własność. Co istotne, w okresie najmu auta użytkownik auta nie musi martwić się o tak prozaiczne kwestie jak przeglądy techniczne, naprawy czy wymiana opon - to wszystko bierzemy na siebie.

 

Jeżeli z jakichś względów samochód, który wziąłeś w ramach opcji jaką jest wynajem z wykupem, nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go w każdej chwili zwrócić. Nasza oferta jest jednak na tyle elastyczna, że jesteśmy w stanie zaproponować Ci inne auto, za które zapłacisz równie niską miesięczną ratę. Gwarantujemy, że w naszej ofercie na wynajem długoterminowy z wykupem na pewno znajdziesz rozwiązanie odpowiednie dla siebie!

 

Wynajem auta z wykupem

 

Na dzień dzisiejszy wynajem auta z wykupem to jedno z najkorzystniejszych rozwiązań w przypadku gdy chcemy jeździć nowym samochodem, ale niekoniecznie zależy nam na tym, by auto to od razu stało się naszą własnością. Opcję tą docenią z pewnością wszyscy, którzy chcą mieć samochód do dyspozycji, ale nie chcą załatwiać wszystkich urzędowych formalności związanych z jego zakupem.

 

Wśród wielu atutów jakie posiada wynajem auta z wykupem należy wymienić stałą ratę wynajmu. Ponadto, jeżeli najemca samochodu jest przedsiębiorcą, zyskuje możliwość "wrzucenia w koszty" wielu wydatków związanych z najmem.

 

Pod koniec umowy wynajmujący może wykupić samochód za atrakcyjną, określoną wcześniej w umowie kwotę. Jeżeli jednak z jakichś powodów nie chce tego robić, może zwrócić auto i zdecydować się na wynajęcie kolejnego samochodu.

 

Nasze samochody na wynajem z wykupem

 

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wyłącznie sprawne, starannie wyselekcjonowane i sprawdzone samochody popularnych marek. Wszystkie pojazdy, które posiadamy, pochodzą z polskich salonów samochodowych i są na bieżąco serwisowane - dzięki temu mamy pewność, że samochody na wynajem z wykupem, które oferujemy, spełnią oczekiwania naszych Klientów.

 

Jakie są więc zalety wynajmu z wykupem? Z pewnością są to przewidywalne koszty z miesiąca na miesiąc oraz możliwość wliczenia raty za najem w koszty funkcjonowania firmy (w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej). Warto jednak pamiętać, że wynajem auta z wykupem to rozwiązanie nie tylko dla firm. Mogą z niego skorzystać również osoby fizyczne.

 

Wszystkie samochody, które znajdują się w naszej ofercie są sprawne i gotowe do jazdy. Jeżeli zależy Państwu na przetestowaniu samochodu przed podpisaniu umowy na wynajem z wykupem, serdecznie zapraszamy - nasi pracownicy udostępnią Państwu auto do jazdy próbnej.

Menu